The Soda Pop

Kancelaria Upadłość Konsumencka

https://anotepad.com/notes/h6ickkgi
Kancelaria Upadłość Konsumencka
http://poradaprawna687.xtgem.com/__xt_blog/__xtblog_entry/__xtblog_entry/24170315-kancelaria-upad-o-konsumencka?__xtblog_block_id=1#xt_blog
https://squareblogs.net/adwokat515/kancelaria-upadlosc-konsumencka
https://tanie-pozycjonowanie72.webs.com/apps/blog/show/50190258-kancelaria-upad-322-o-347-263-konsumencka#comments

Kancelaria Upadłość Konsumencka Upadłość konsumencka na półmetku 2016 r.Odwiedzając fora o tematyce finansowej i kredytowej coraz częściej możemy się natknąć na pytanie, co to jest upadłość konsumencka. W tym krótkim paragrafie postaramy się rzucić odrobinę światła na powyższe zagadnienie. W nieskomplikowanych słowach możemy, bowiem mówić o ogłoszeniu bankructwa. Instytucja ta była znana już uprzednio w polskim systemie prawnym, jednakże do tej pory mogły z niej skorzystać jedynie podmioty prowadzące firmę (np. spółki partnerskie). W tej chwili (a dokładniej od końca grudnia 2009 roku) o obwieszczenie upadłości mogą się starać również osoby indywidualne - konsumenci.

Niemniej jednak, żeby upadłość konsumencka stała się faktem każda osoba, która się o nią stara musi spełnić wiele przesłanek. Na wstępie należy uwidocznić, że jesteśmy niewypłacalni (znaczy to, że ze swoich zarobków nie jesteśmy w stanie regulować naszych comiesięcznych deklaracji - klasyczny przykład osób, które zaciągnęły dużo zobowiązań i kwoty rat przewyższają uzyskiwane zarobki). W dalszej kolejności w treści uzasadniania wnioski, jaki będziemy składać w sądzie należy wskazać, że zadłużenie powstało bez naszej ewidentnej winy, np. padliśmy ofiarą przestępstwa finansowego lub pożyczek o lichwiarskim charakterze.

Upadłość konsumencka to temat rzeka i przy składaniu odpowiedniego wniosku jest konieczna specjalistyczna wiedza. Wobec tego stosownym wyjściem jest skorzystanie ze wsparcia doświadczonego pełnomocnika w osobie mecenasa lub radcy prawnego.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE